انتقاد ذوالنوری از گزینه پیشنهادی برای وزارت آموزش و پرورش

به گزارش ذهن خاکستری، نماینده مردم قم در مجلس از گزینه پینشهادی رئیس جمهور برای تصدی وزارت خانه آموزش و پرورش انتقاد کرد و گفت: گزینه ای که برای وزارت آموزش و پرورش انتخاب می کنید یا باید شخصیت امتحان پس داده ای باشد یا اینکه گزینه ای از درون خود وزارت باشد.

انتقاد ذوالنوری از گزینه پیشنهادی برای وزارت آموزش و پرورش

به گزارش ایسنا، مجتبی ذوالنوری در جلسه علنی امروز جلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: سایت ثبت نام مسکن ملی در قم به دلیل نبود زمین بسته است. نبود زمین در استان های گیلان و مازندران به دلیل وجود کوه و جنگل توجیه پذیر است، اما قم استان بیابانی است و نبود زمین هیچ توجیهی ندارد.

نماینده مردم قم در مجلس از وزیر راه و شهرسازی خواست تا هر چه سریعتر شورای عالی شهرسازی را وادار کند تا پروژه 180 هکتاری و 560 هکتاری زمین را برای ساخت و ساز مسکن حل نماید.

وی در ادامه طی تذکر دیگری به خطاب به رستم قاسمی گفت: منوریل (مونوریل یک شیوه حمل ونقل است که شباهت هایی با قطار ریلی دارد) در قم تبدیل به یک آیینه دق و وهن نظام شده است. این ابوالهول در مقابل چشمان مردم واقع شده است. هر چه سریعتر طی تدبیری آن را معین تکلیف کنید.

سه برابر شدن قیمت گاز مصیبت است

ذوالنوری همچنین از افزایش قیمت حامل های انرژی انتقاد کرد و در تذکری به وزیر نفت گفت: قیمت گاز صنعت را سه برابر کرده اید و اکنون به یک مصیبت تبدیل شده است. تدبیر کنید تا مانند برق برای مصرف خانگی دچار مشکل نشویم. قیمت قبوض برق بسیار بالا رفته است. مردم مشکل دارند و 4 برابر کردن قیمت برق جفا در حق مردم است، فکری به حال مردم کنید.

توقع نبود چنین شخصیتی را به عنوان وزیر آموزش و پرورش معرفی کنید

وی در خاتمه خطاب به رئیس جمهور گفت: گزینه ای که برای وزارت آموزش و پرورش انتخاب می کنید یا باید شخصیت امتحان پس داده ای باشد که بعد از معرفی وی به مجلس، بهجت و خوشحالی در بدنه این وزارتخانه به وجود بیاید و مورد استقبال در مجلس قرار بگیرد و یا اینکه گزینه ای از درون خود وزارت باشد، زیرا فرهنگیان معرفی شخصی غیر از بدنه این وزارتخانه را توهین و تحقیر نسبت به خود می دانند. ما گزینه های قوی فراوانی داریم و توقع نبود چنین شخصیتی را به عنوان وزیر آموزش و پرورش معرفی کنید.

منبع: فرارو
انتشار: 26 آذر 1400 بروزرسانی: 26 آذر 1400 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 281

به "انتقاد ذوالنوری از گزینه پیشنهادی برای وزارت آموزش و پرورش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد ذوالنوری از گزینه پیشنهادی برای وزارت آموزش و پرورش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید