دستمزد یک میلیاردی منوچهر هادی برای هر قسمت نیسان آبی2

به گزارش ذهن خاکستری، ایسنا نوشت: منوچهر هادی به علت آنچه عدم توافق مالی از سوی او عنوان شده است، از کارگردانی نیسان آبی 2 انصراف داد؛ توافقی که در صورت تحقق، به نظر می رسد برای کارگردانی هر قسمت، دستمزدی یک میلیارد تومانی را برایش در پی داشت!

دستمزد یک میلیاردی منوچهر هادی برای هر قسمت نیسان آبی2

صبح امروز ـ شنبه ـ منوچهر هادی با انتشار مطلبی در فضای مجازی اظهار داشت که از کارگردانی سریال نیسان آبی 2 انصراف داده است و دلایل این کناره گیری را به توافق نرسیدن در بخش مالی با پلتفرم مربوطه، عنوان نموده است.

دلیل این به توافق نرسیدن، درخواست نزدیک به یک میلیارد تومانی منوچهر هادی فقط برای کارگردانی هر قسمت از نیسان آبی 2 است که حدودا دو برابر مبلغ پیش بینی شده برای فراوریکنندگان است.

بعلاوه برآورد این سریال، نزدیک به سه میلیارد تومان بدون دستمزد کارگردان برای هر قسمت پیش بینی شده است.

منوچهر هادی از ساخت نیسان آبی 2 منصرف شد

منوچهر هادی بعد از تجربه ساخت سریال نیسان آبی و پیشتر از آن مجموعه هایی از جمله عاشقانه، دل و گیسو و در حالی که از نگارش ساخت فصل دوم نیسان آبی خبر داده بود، طی یک ماه اخیر سریال جدیدی با عنوان نیوکمپ را در شبکه نمایش خانگی رو کرد.

این کارگردان که مجموعه های دلدادگان، خداحافظ بچه و خوب بد زشت را هم در تلویزیون فراوری نموده بود، این روز ها بیشتر در شبکه نمایش خانگی فعال است.

منبع: فرارو
انتشار: 4 تیر 1402 بروزرسانی: 4 تیر 1402 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 648

به "دستمزد یک میلیاردی منوچهر هادی برای هر قسمت نیسان آبی2" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستمزد یک میلیاردی منوچهر هادی برای هر قسمت نیسان آبی2"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید