تور ایتالیا ارزان: طارمی، پیشنهاد آث میلان و بند فسخ 60 میلیون یورویی!

به گزارش ذهن خاکستری، به گزارش خبرنگاران، مهدی طارمی دومین فصل حضورش در تیم پورتو را پشت سر می گذارد و به نظر می رسد با عملکردی که در این تیم از خود بر جای گذاشته است، مورد توجه سایر تیم های اروپایی واقع شده است.

تور ایتالیا ارزان: طارمی، پیشنهاد آث میلان و بند فسخ 60 میلیون یورویی!

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

روزنامه ابولا پرتغال به نقل از رسانه های ایران خاطرنشان کرد مهدی طارمی (29 ساله) در برنامه های تیم میلان قرار گرفته است.

این روزنامه نوشت: ظاهرا تیم میلان با ایجنت بازیکن و باشگاه پورتو تماس های اولیه را برقرار نموده است. گزارش شده است که میلان میخواهد به زودی یک پیشنهاد رسمی ارائه بدهد و احتمال این انتقال در ژانویه 2022 وجود دارد.

این در حالی است که طبق رسانه های پرتغالی، بند فسخ قرارداد مهدی طارمی که تا سال 2024 با پورتو قرارداد دارد، 60 میلیون یورو است و معین نیست آیا میلان قادر به پرداخت این مبلغ هست یا نه.

از سوی دیگر سایت souportista خاطرنشان کرد طرفداران پورتو معتقدند انتشار این خبر در آستانه بازی پورتو با میلان در لیگ قهرمانان اروپا هدفمند است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مهر 1400 بروزرسانی: 30 مهر 1400 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 223

به "تور ایتالیا ارزان: طارمی، پیشنهاد آث میلان و بند فسخ 60 میلیون یورویی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا ارزان: طارمی، پیشنهاد آث میلان و بند فسخ 60 میلیون یورویی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید