چرا رونالدو کوکا کولا را کنار زد؟

به گزارش ذهن خاکستری، ما خواهیم دید که پسرم یک روز بازیکن فوق العاده ای خواهد شد ولی در حال حاضر او بهترین نیست زیرا کوکاکولا می نوشد و سیب زمینی سرخ کرده می خورد. او می داند که من از این چیزها بدم می آید ولی باز هم انجام می دهد.

چرا رونالدو کوکا کولا را کنار زد؟

کریستیانو رونالدو شب گذشته در نشست خبری با کنار گذاشتن نوشابه کوکا کولا و ترغیب کردن مردم به استفاده از آب، موجی از واکنش ها را به همراه داشت.

به گزارش فارس، کریستیانو رونالدو شب گذشته در نشست خبری پیش از بازی پرتغال و مجارستان با کنار گذاشتن نوشابه کوکاکولا به سوژه اصلی رسانه ها بدل شد.

او به هنگام نشستن بر روی صندلی، نوشابه کوکاکولا را برداشت و به مخاطبان حاضر در جلسه گفت: آب بنوشید. فیلم این حرکت رونالدو را در اینجا ببینید.

رونالدو یکی از مخالفان استفاده از نوشابه و غذاهای فراوری شده است و بارها این مسئله را ادعا کرده است. او در سال 2020 در یکی از مصاحبه های خود گفت که پسرش نوشابه کوکاکولا مصرف می کند و او از این بابت بسیار ناراحت است.

کریستیانو گفت: ما خواهیم دید که پسرم یک روز بازیکن فوق العاده ای خواهد شد ولی در حال حاضر او بهترین نیست زیرا کوکاکولا می نوشد و سیب زمینی سرخ کرده می خورد. او می داند که من از این چیزها بدم می آید ولی باز هم انجام می دهد.

البته رژیم غذایی رونالدو همیشه زبانزد دنیا بوده و است و همه می دانند او به دلیل استفاده از غذاهای مناسب و تمرین های دقیق توانسته به این آمادگی بدنی کم نظیر دست یابد. رونالدو در سن 36 سالگی یکی از بهترین بازیکنان دنیاست و هنوز هم برای یوونتوس و پرتغال می درخشد. او امیدوار است در این یورو با اینکه در گروه سختی قرار گرفته ولی برای قهرمانی تلاش کند.این حرکت او با تمجید رسانه های دنیا روبه رو شد و بسیاری این کنش رونالدو را کاری فوق العاده خواندند.

البته نگاه دیگری هم وجود دارد و برخی معتقدند که رونالدو به خاطر کارهای تبلیغاتی این کار را انجام داده است. دلیلشان هم این است که کریستیانو سابقاً در برنامه تبلیغاتی نوشابه شرکت کرده و پیشتر حتی پپسی را به مردم معرفی کرده است.

البته ESPN نوشت که رونالدو هیچ گونه قراردادی با رقیبان شرکت کوکا کولا ندارد و صرفا او خواسته با این حرکت نوشیدن آب را به مردم را توصیه کند. پیشتر در سال 2016 کریستیانو رونالدو پیشنهاد گران قیمت پپسی را رد کرده بود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 15 تیر 1400 بروزرسانی: 15 تیر 1400 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 80

به "چرا رونالدو کوکا کولا را کنار زد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا رونالدو کوکا کولا را کنار زد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید