انتقاد شدید کارشناس داوری از داور دیدار هوادار ـ پرسپولیس

به گزارش ذهن خاکستری، کارشناس داوری فوتبال ایران قضاوت داور بازی هوادار ـ پرسپولیس را مبتدیانه دانست.

انتقاد شدید کارشناس داوری از داور دیدار هوادار ـ پرسپولیس

حسین عسگری درباره قضاوت حمید حاج ملک در دیدار هوادار ـ پرسپولیس، به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: عملکرد داور اصلاً راضی کننده نبود. او اشتباهات تأثیرگذاری مرتکب نشد، اما قضاوت او زیر استاندارد بود و در 50 سالی که در فوتبال بوده ام، چنین قضاوتی را ندیده بودم! داور حداقل 10 دقیقه از زمان بازی را تلف کرد و مسابقه را از جریان انداخت. حاج ملک بسیار مبتدیانه قضاوت می کرد و انگار یک داور از رده مدارس برای این بازی انتخاب شده بود!

وی با بیان اینکه داور نباید این قدر با بازیکنان و مربیان صحبت کند، گفت: رباط صلیبی حاج ملک دو سال پیش پاره شد و ترس در دویدن او مشهود است. زمانی که داور اخطار می دهد، باید صلابت داشته باشد. رامین رضاییان در نیمه اول یک خطای معمولی کرد و یک تنه معمولی به بازیکن هوادار زد؛ او چرا کارت زرد گرفت؟ مهدی ترابی به شدت به تصمیم داور اعتراض کرد، اما به او اخطار نداد و معلوم نشد ترابی در اواخر مسابقه چرا اخطار گرفت.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان با بیان اینکه حداقل باید هشت دقیقه زمان اضافه برای نیمه نخست محاسبه می شد، شرح داد: در نیمه اول یک خطا پشت محوطه جریمه هوادار اعلام شد که چهار دقیقه تلف شد، سپس دروازه بان هوادار که فقط توپ را دفع کرد، دو دقیقه روی زمین افتاد، در همین صحنه باید شش دقیقه وقت تلف شده محاسبه می شد. این بازی از جذابیت افتاد و بسیار کسل کننده شد که داور تنها عامل آن بود.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 خرداد 1401 بروزرسانی: 19 خرداد 1401 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 447

به "انتقاد شدید کارشناس داوری از داور دیدار هوادار ـ پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد شدید کارشناس داوری از داور دیدار هوادار ـ پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید