بسته نرم افزاری مدیریت عملکرد تجهیزات طراحی و فراوری شد

به گزارش ذهن خاکستری، به گزارش خبرنگاران، با حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نخستین بسته نرم افزاری که سرویس های نسل چهارمی برای مدیریت عملکرد و پشتیبانی از تجهیزات و دارایی های فیزیکی ارائه می نماید، طراحی و فراوری شد. این محصول ایران ساخت در اختیار صنایع کشور قرار می گیرد.

بسته نرم افزاری مدیریت عملکرد تجهیزات طراحی و فراوری شد

یک شرکت فعال در حوزه مشاوره مدیریت نگهداری و تعمیرات و مدیریت دارایی های فیزیکی، با طراحی و فراوری نخستین بسته نرم افزاری ارائه کننده سرویس های نسل چهارمی برای مدیریت تجهیزات و دارایی های فیزیکی به یکی از شرکای اصلی صنایع کشور در تحول دیجیتال حوزه های مدیریت عملکرد و پشتیبانی از دارایی های فیزیکی و افزایش بهره وری فراوری و خدمات تبدیل شده است.

امروزه و با وجود چند هزار میلیارد دلار دارایی فیزیکی در کشور، مدیریت بهینه این دارایی ها از واجب ترین امور برای هر صنعت، سازمان و شرکتی است. چتر یکپارچه مدیریت دارایی ها، تمام مراحل مدیریت آن ها از مشخص نیازها تا برنامه ریزی، انتخاب، خرید، نصب و استفاده، نگهداری و تعمیرات، فروش و یا کنار گذاشتن و جایگزینی دارایی ها را شامل می گردد.

بنا به تعریف، هدف از مدیریت دارایی فیزیکی این است که سازمان بتواند در راستای تحقق ارزش هایش از دارایی های خود استفاده کند. مدیریت دارایی های فیزیکی از تحقق ارزش، همزمان با متعادل کردن هزینه های اقتصادی، ریسک های ایمنی، زیست محیطی و اجتماعی، سطح و کیفیت خدمات و عملکرد دارایی پشتیبانی می نماید.

همراستا با تحولات سریعی که اسم انقلاب صنعتی چهارم بر آن ها داده اند، الگویی از تغییرات سریع در مدیریت دارایی های فیزیکی در صنایع پیشرو جهان مشاهده می گردد که به سرعت در حال تنگ کردن عرصه بر جاماندگان از این قافله می باشد؛ با این نگاه مدیریت بهینه و پایدار دارایی ها، کاهش هزینه ها، بهبود عملکرد و کارایی دارایی های موجود سازمانی، افزایش بهره وری، کاهش و مدیریت ریسک ها و در نهایت مدیریت صحیح تجهیزات از جمله اهداف طراحی و فراوری این بسته نرم افزاری برای ارتقای مدیریت دارایی های فیزیکی در صنایع کشور به سطحی بالاتر و متناسب با تحولات اخیر است.

این محصول با حمایت ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با وجود همه موانع موجود، فراوری شده و به زودی در اختیار صنایع کشور قرار خواهد گرفت. بسته نرم افزاری سرویس های نسل چهارمی برای مدیریت تجهیزات و دارایی های فیزیکی اتفاقی قابل توجه در حوزه تحولات دیجیتالی صنایع کشور به تعداد می رود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 95

به "بسته نرم افزاری مدیریت عملکرد تجهیزات طراحی و فراوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته نرم افزاری مدیریت عملکرد تجهیزات طراحی و فراوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید