خرید نو سرخ ها؛لیگ ایران روح و جذابیت ندارد ، بازی در پرسپولیس مثل شمشیر دولبه است!

به گزارش ذهن خاکستری، مدافع نو پرسپولیس ضمن انتقاد از بدون تماشاگر بودن بازی ها می گوید خالی بودن استادیوم هیجان بازی ها را کم می نماید.

خرید نو سرخ ها؛لیگ ایران روح و جذابیت ندارد ، بازی در پرسپولیس مثل شمشیر دولبه است!

خبرنگاران آنلاین - امیرحسین اعظمی

محمدمهدی احمدی مدافع چپ نو سرخپوشان، نخستین بازی رسمی اش با پیراهن پرسپولیس را برابر ذوب آهن انجام داد. او مثل بیشتر بازیکنان این تیم بر این عقیده است که پرسپولیس در هفته اول با بدشانسی برابر ذوب آهن 2 امتیاز از دست داده و البته تأکید می نماید که آنها این مساوی را در بازی با فولاد جبران خواهند کرد. احمدی در خصوص شرایط پرسپولیس به سؤالات خبرنگاران ورزشی پاسخ می دهد.

*از بازی با ذوب آهن آغاز کنیم، فکر می کردی در آغاز لیگ 2 امتیاز از دست بدهید؟

ما فقط برای برد به اصفهان رفته بودیم و ذهنیت بازیکنان و کادر فنی این است که در خانه و بیرون از خانه فقط دنبال برد باشیم. متأسفانه در این بازی بدشانسی آوردیم، ذوب آهن دنبال دفاع کردن بود، خصوصا از زمانی که 10 نفره شد کاملا در لاک دفاعی فرو رفت و این کار ما را سخت کرد. با این حال چند موقعیت خوب داشتیم و 2 بار هم توپ را به تیر دروازه زدیم ولی بدشانس بودیم. ما مستحق برد بودیم ولی به حقمان نرسیدیم.

*قبول داری از دست دادن امتیاز در هفته های ابتدایی برای شما گران تمام می گردد؟

بله، شما درست می گویید و امتیازهای چند بازی ابتدایی برای ما مهم است. در بازی اول واقعا بدشانس بودیم ولی در بازی با فولاد جبران خواهیم کرد. ما تیم خوبی داریم و مطمئنا نتایج خوبی خواهیم گرفت.

*در خصوص بازی با فولاد چه صحبتی داری؟

فولاد تیم باکیفیتی است و سال جاری چند بازیکن نو هم اضافه نموده است. قطعا بازی سختی داریم ولی ما میزبان هستیم و باید 3 امتیاز را بگیریم. قطعا آنها می دانند که برابر پرسپولیس روز سختی خواهند داشت.

*بازی تدافعی فولاد کار شما را سخت نمی نماید؟

فولاد مثل تیم های کی روش فوتبال بازی می نماید و سخت گل می خورد. با این حال ما هم پرسپولیس هستیم و می خواهیم قدرت خودمان را به حریف دیکته کنیم. امیدوارم این بار بدشانسی نیاوریم و برنده از زمین بیرون بیاییم.

*فکر می کنی پرسپولیس سال جاری قهرمان لیگ گردد؟

سال جاری همه تیم ها خوب بسته شدند و همه بازی ها هم سخت است ولی هدف ما چیزی جز قهرمانی نیست.

*در خصوص اضافه شدن یورگن لوکادیا به پرسپولیس چه صحبتی داری؟

لوکادیا مهاجم توانمندی است و در لیگ های معتبر اروپایی بازی نموده است. او می تواند به تیم ما یاری کند و امیدوارم برترین عملکرد را در خط حمله پرسپولیس داشته باشد.

*شرایط خودت را بعد از حضور در پرسپولیس چطور ارزیابی می کنی؟

بازی در پرسپولیس برای هر بازیکنی سخت است. رقابت بین بازیکنان برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت سخت است و بازیکن همواره باید در تمرین برترین عملکرد را داشته باشد. از طرفی بازی در کنار بازیکنان باکیفیت می تواند سطح فنی و تجربه مرا بیشتر کند. می توانم اینطور بگویم که بازی در پرسپولیس مثل شمشیر دولبه است!

*در بازی های محبت آمیز در ترکیب ثابت حضور داشتی. چرا برابر ذوب آهن در ترکیب ثابت نبودی؟

من بازیکن هستم و باید تابع تصمیم کادر فنی باشم. این تصمیم آقایحیی بود ولی قطعا بیشتر کوشش می کنم تا فیکس بازی کنم.

*در خصوص عدم حضور طرفداران در استادیوم ها چه صحبتی داری؟

این موضوع هیجان بازی ها را کم می نماید و باید بگویم که بازی های لیگ ایران روح و جذابیت ندارد. جو بازی ها کمی از بازی های محبت آمیز فاصله دارد و این اصلا خوب نیست. امیدوارم هر چه زودتر طرفداران به استادیوم ها بیایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 مرداد 1401 بروزرسانی: 26 مرداد 1401 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 508

به "خرید نو سرخ ها؛لیگ ایران روح و جذابیت ندارد ، بازی در پرسپولیس مثل شمشیر دولبه است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید نو سرخ ها؛لیگ ایران روح و جذابیت ندارد ، بازی در پرسپولیس مثل شمشیر دولبه است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید