صالحی امیری: کاروان ایران با دو هویت قهرمانی و فرهنگی راهی المپیک می شود

به گزارش ذهن خاکستری، رئیس کمیته ملی المپیک گفت: جزو افتخارات این دوره این است که کاروان ایران با دو هویت قهرمانی و فرهنگی راهی المپیک 2020 توکیو خواهد شد.

صالحی امیری: کاروان ایران با دو هویت قهرمانی و فرهنگی راهی المپیک می شود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه ستاد ملی بازی های المپیک و پارالمپیک عصر امروز با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و سایر اعضای ستاد برگزار شد. در این جلسه در خصوص پرچمدار کاروان ایران در این بازی ها و برنامه های فرهنگی و تبلیغی پیش بینی شده برای المپیک در ایران و ژاپن گفت وگو، تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

در این نشست برنامه های فرهنگی و تبلیغی مورد تصویب قرار گرفت و همچنین صمد نیکخواه بهرامی به نام پرچمدار کاروان کشورمان در المپیک توکیو معرفی شد.

رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در این جلسه پس از گزارش مسئولان حوزه فرهنگی و تبلیغی المپیک توکیو، گفت: کاری که در این دوره در حوزه فرهنگی انجام گرفت، وسیع بود و یک تیم متخصص از 10 دستگاه اجرایی درگیر کار شدند تا نمایشی با شکوه از فرهنگ ایرانی در توکیو و تهران داشته باشند.

وی ادامه داد: برای تک تک برنامه های متعدد فرهنگی اعم از موسیقی ها، فیلم های مستند، کارهای گرافیکی و ... افرادی متخصص و شناخته شده پای کار بودند و وقت زیادی را صرف کار کردند.

رئیس کمیته ملی المپیک با بیان این که حجم کار فرهنگی ما این دوره از المپیک بسیار سنگین است، افزود: برای این حوزه هزینه کردیم و جزو افتخارات این دوره این است که کاروان ایران با دو هویت قهرمانی و فرهنگی راهی المپیک توکیو خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مرداد 1400 بروزرسانی: 12 مرداد 1400 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 132

به "صالحی امیری: کاروان ایران با دو هویت قهرمانی و فرهنگی راهی المپیک می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: کاروان ایران با دو هویت قهرمانی و فرهنگی راهی المپیک می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید