قاسمی: داور تمام صحنه های 50، 50 را به نفع پرسپولیس سوت زد

به گزارش ذهن خاکستری، مدافع تیم فوتبال ذوب آهن می گوید که داور مسابقه در ملاقات این تیم مقابل پرسپولیس پراشتباه بوده و یک پنالتی هم برای آنها اعلام نکرد.

قاسمی: داور تمام صحنه های 50، 50 را به نفع پرسپولیس سوت زد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از اصفهان، آرمان قاسمی پس از ملاقات تیمش مقابل پرسپولیس در جام حذفی و شکست 3 بر صفر گفت: با توجه به شرایطی که در بازی رفت لیگ داشتیم، می دانستیم بازی با پرسپولیس سخت است. در نیمه اول و گل اول که پرسپولیس زد، همه دیدند و بازیکنان ما معتقد به خطا بودند و حتی بیشتر بازیکنان پرسپولیس می گفتند در آن صحنه خطا شده، اما داور خطا اعلام نکرد و همان توپ به گل اول پرسپولیس تبدیل شد.

وی اضافه کرد: تقریباً تمام صحنه های 50-50 به نفع پرسپولیس سوت زده شد، در حالی که ما میزبان هم بودیم. یک صحنه کاملاً مشکوک هم از دید ما وجود داشت و اگر آن صحنه در محوطه جریمه ما رخ می داد، داور پنالتی اعلام می کرد، اما داور خطایی اعلام نکرد.

مدافع ذوب آهن اظهار داشت: متأسفانه در بازی های حذفی هم وقتی گل اول را دریافت می کنید، به خصوص مقابل تیم هایی که بازیکنانی دارند که روی ضد حمله سریع هستند، قطعاً سخت می گردد. جام حذفی است و ما هم چیزی برای از دست دادن نداشتیم، نیمه دوم بازی رو به جلو انجام دادیم که متأسفانه اگر دقت نکنید تنبیه می گردد و این اتفاق برای ما هم افتاد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اسفند 1400 بروزرسانی: 8 اسفند 1400 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 360

به "قاسمی: داور تمام صحنه های 50، 50 را به نفع پرسپولیس سوت زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسمی: داور تمام صحنه های 50، 50 را به نفع پرسپولیس سوت زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید