پیگیری مسابقات تنیس روی میز انتخابی تیم ملی باتعیین 8 بازیکن برتر

به گزارش ذهن خاکستری، به گزارش خبرنگاران، مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز که از روز گذشته با برگزاری دیدارهای مرحله اول مقدماتی شروع شد امروز سه شنبه با ادامه این مرحله پیگیری می گردد.

پیگیری مسابقات تنیس روی میز انتخابی تیم ملی باتعیین 8 بازیکن برتر

روز گذشته و در خاتمه رقابت های روز نخست مرحله اول، 8 بازیکن پیروز به صعود به دور دوم این مرحله شدند.

بر این اساس سروش امیری نیا، مهدی معدن کن (گروه اول)، محمد موسوی، متین لطف الله نسبی (گروه دوم)، حمیدـ شمس، محمد اصلمند (گروه سوم) و میلاد عابدینیان متین حیدری (گروه چهارم) در خاتمه روز نخست مرحله اول مقدماتی پیروز به صعود شدند.

این بازیکنان امروز رقابت های خود را برای صعود به مرحله نهایی پیگیری می نمایند. در این مرحله سروش امیری نیا، محمد موسوی، محمد اصلمند و متین حیدری در گروه اول با هم رقابت می نمایند و در گروه دوم هم رقابت میان مهدی معدن کن، متین لطف الله نسبی، حمید شمس و میلاد عابدینیان برگزار می گردد.

در خاتمه رقابت در این دو گروه، نفرات اول و دوم گروه ها به طور مستقیم به مرحله نهایی راه پیدا می نمایند. نفر پنجم با برگزاری بازی بین نفرات سوم و چهارم گروه ها انتخاب خواهد شد.

مرحله نهایی انتخابی تیم ملی تنیس روی میز طی روزهای 6 ا 8 اسفندماه برگزار خواهد شد. در این مرحله 5 بازیکن برتر مرحله مقدماتی با نیما عالمیان، امیر حسین هدایی، امین احمدیان، حمید رضا طاهرخانی، آرمان حاجی ئی، سعید احمدیان و افشین نوروزی رقابت خود را برای ورود به ترکیب تیم ملی دنبال می نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1401 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 411

به "پیگیری مسابقات تنیس روی میز انتخابی تیم ملی باتعیین 8 بازیکن برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری مسابقات تنیس روی میز انتخابی تیم ملی باتعیین 8 بازیکن برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید