احتمال رشد 4 درصدی اقتصاد تایلند با گردشگری (تور ارزان تایلند)

به گزارش ذهن خاکستری، دولت تایلند از احتمال رشد 4 درصدی اقتصاد این کشور در امسال میلادی به یاری صنعت گردشگری و بازگشت اقتصاد به شرایط عادی، اطلاع داد.

احتمال رشد 4 درصدی اقتصاد تایلند با گردشگری (تور ارزان تایلند)

با تور ارزان تایلند از زیباترین کشور جنوب شرقی آسیا دیدن کنید و شهرهای زیبای بانکوک، پوکت و پاتایا تایلند را ببینید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، معاون نخست وزیر تایلند اظهار داشت: ممکن است اقتصاد تایلند در امسال میلادی به لطف رونق در حوزه جهانگردی و افزایش در مصارف داخلی، تا 4 درصد رشد داشته باشد که این سریع ترین نرخ رشد در پنج سال آینده خواهد بود.

یک مقام فعال در حوزه اقتصاد تایلند نیز با اشاره به این که انتظار می رود سرمایه گذاری های نو هم در رشد مالی این کشور تاثیر داشته باشند، اظهار کرد: به رغم بعضی تاثیرات منفی ناشی از هزینه های مربوط به انرژی، اقتصاد کشور قطعا نسبت به سال آینده شرایط بهتری خواهد داشت.

او بعلاوه با بیان این نکته که انتظار می رفت شمار جهانگردان خارجی امسال تایلند به بیش از 20 میلیون نفر برسد، این موضوع را اظهار داشت که شرایط مالی کشور در حال بهبودی است و به زودی به شرایط عادی بازخواهد گشت.

روند بهبود اقتصاد تایلند از سایر کشورهای جنوب شرقی آسیا عقب مانده است و حوزه جهانگردی این کشور که بسیار حیاتی محسوب می گردد از سال گذشته روند رونق و بهبودی را با پذیرش 11.15 میلیون جهانگرد خارجی شروع کرد.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 12 بهمن 1401 بروزرسانی: 12 بهمن 1401 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 590

به "احتمال رشد 4 درصدی اقتصاد تایلند با گردشگری (تور ارزان تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال رشد 4 درصدی اقتصاد تایلند با گردشگری (تور ارزان تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید