لزوم راه اندازی سامانه کشف فساد در شهرداری تهران

به گزارش ذهن خاکستری، تهران (پانا) - رئیس کمیته شفافیت شورای شهر تهران بر لزوم راه اندازی سریع سامانه کشف فساد در شهرداری تهران تاکید نمود.

لزوم راه اندازی سامانه کشف فساد در شهرداری تهران

احمد صادقی در چهاردهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری به وقوع تخلفات در منطقه ها و سازمان ها در شهرداری تهران انتقاد کرد و گفت: در روزهای اخیر متاسفانه خبرهای متفاوتی از وقوع تخلفات برجسته در برخی از منطقه ها و سازمانهای شهرداری که همچنان در ید اختیار مدیران فاسد است، به وسیله شهروندان و پرسنل خدوم شهرداری گزارش شده است لذا بدین وسیله لازم می بینم که این تذکر را جهت سرعت بخشی به تغییرات و برخورد قاطعانه با تخلفات به مدیریت شهری بدهم و هشدار بدهم که علم به تغییر برخی مدیران باعث بی تفاوتی به رفتارهای دقیقه نود آقایان نگردد.

وی ادامه داد: بعلاوه از این تریبون استفاده می کنم و به همه شهروندان و همکاران عزیزم در شهرداری تهران و سایر نهادهای مستقر در شهر عرض می کنم که ضروری است حرکتی انقلابی و جهادی جهت مقابله با فسادهای سازمان یافته از درون سیستم مدیریت شهری شروع گردد و پرسنل خدوم ، شریف و زحمتکش شهرداری تهران که با علم ، پشتکار و دلسوزی شبانه روز خود را وقف خدمت به شهروندان مرکز نموده اند باید آتش به اختیار در مقابل این گونه رفتارهای افراد قلیلی که به هویت شهرداری تهران ضربه می زنند بایستند و از منزلت و آبروی بیش از 60 هزار پرسنل این سازمان صد ساله دفاع نمایند.

صادقی تاکید نمود: بعلاوه ضروری است شهرداری تهران در اسرع وقت نسبت به راه اندازی سامانه ای تحت اسم سامانه کشف فسادجهت دریافت اخبار و کشف پیغام های مرتبط با موضوع تخلفات اقدام نمایند و تا زمان راه ندازی این سامانه، همکاران عزیز شهرداری و مردم شریف می توانند موضوعاتی از قبیل ترک فعل، صدور دستورات خلاف قانون، باند بازی ، تغییر کاربری، واگذاری املاک به صورت بلند مدت به افراد و مجموعه های خاص،موافقت با تغییر و تخریب باغات ،دریافت رشوه، استخدام نیرو خلاف بخشنامه ها ،ارتشا و ... را به بنده اطلاع دهند تا موارد را با تمام قوا و در اسرع وقت به وسیله شورای اسلامی شهر و سایرنهادهای مربوطه پیگیری و گزارشش را به سمع و نظر شهروندان برسانم . برخورد با فساد می بایست از حالت نمایشی خارج شده و سریع السیر اتفاق بیافتد و بی واسطه به اطلاع مسئولین برسد به همین علت بنده شماره ای را منتشر می کنم.

این عضو شورا تاکید نمود: همکاران شهرداری و همشهریان می توانند پیغام های خود را به وسیله ارسال پیغامک یا به وسیله شبکه های مجازی داخلی و مرسوم به شماره 09399803009 برای بنده ارسال نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 مهر 1400 بروزرسانی: 16 مهر 1400 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 208

به "لزوم راه اندازی سامانه کشف فساد در شهرداری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم راه اندازی سامانه کشف فساد در شهرداری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید