تور ایتالیا: یوونتوس 1، 1 میلان؛ بیانکونری راه پیروزی را گم نموده

به گزارش ذهن خاکستری، یوونتوس در هفته چهارم رقابت های این فصل سری آ در خانه مقابل میلان به تساوی 1-1 رضایت داد.

تور ایتالیا: یوونتوس 1، 1 میلان؛ بیانکونری راه پیروزی را گم نموده

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، شاگردان مکس آلگری که در سه ملاقات قبلی یک تساوی و دو شکست داشتند، امشب هم برابر میلان به تساوی رضایت دادند تا با تنها دو امتیاز از 4 دیدا ابتدایی، در رتبه هجدهم جدول جای بگیرند.

میلان بازی را بهتر آغاز کرد اما این یوونتوس بود که در دقیقه 4 روی یک ضدحمله به گل اول بازی رسید. روی حرکت خوب پائولو دیبالا و پاس او بود که موراتا از میانه زمین توپ را به سمت دروازه میلان پیش برد و در حالی که به وسیله تئو هرناندز تحت فشار بود، با یک ضربه حساب شده، دروازه مانیان را باز کرد.

بعد از این گل این یوونتوسی ها بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 16، روی ارسال الکس ساندرو، بار دیگر موراتا دروازه میلان را باز کند اما واکنش خوب مانیان، مانع از گلزنی دوباره ستاره اسپانیایی شد.

دو دقیقه بعد نوبت دیبالا بود که با یک شوت محکم از پشت محوطه جریمه، شانس خود را برای باز کردن دروازه میلان امتحان کند اما بار دیگر مانیان ناجی تیمش شد.

در ادامه بازی متعادل شد و در دقیقه 24، ساندرو تونالی می توانست گل مساوی را برای میلان به ثمر برساند اما جاگیری مناسب وویژک شزنی، مانع از باز شدن دروازه یووه شد. حملات دو تیم ادامه داشت و در دقایق خاتمهی نیمه اول هر یک صاحب موقعیت های نصفه و نیمه ای شدند اما در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و یووه با رجحان 1-0 به رختکن رفت.

در نیمه دوم، یوونتوس آغاز بهتری داشت و در دقیقه 49، روی ارسال خوب خوان کوادرادو، این آدریان رابیو بود که می توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه میلانی ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند؛ هرچند در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند. بازی با همین فرایند ادامه داشت تا اینکه میلان در دقیقه 75 به گل تساوی رسید. روی ارسال تونالی بود که آنته ربیچ با یک ضربه سر دقیق توانست کار را تمام کند.

بعد از این گل یوونتوسی ها پیش کشیدند اما این میلان بود که می توانست در دقیقه 83 به گل رجحان برسد ولی ربیچ این بار نتوانست از پاس براهیم دیاز استفاده کند و ضربه اش را از بالای دروازه به بیرون زد.

در دقیقه 87 بار دیگر میلانی ها تا آستانه زدن گل پیروزی پیش رفتند اما شزنی با یک واکنش خوب، مانع از گلزنی کالولو شد.

در دقایق خاتمهی بازیکنان یوونتوس بیشتر ابتکار عمل را در دست داشتند اما کوشش آنها ثمری نداشت و بازی با نتیجه 1-1 به خاتمه رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 191

به "تور ایتالیا: یوونتوس 1، 1 میلان؛ بیانکونری راه پیروزی را گم نموده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا: یوونتوس 1، 1 میلان؛ بیانکونری راه پیروزی را گم نموده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید