خطیبی: اشتباهات داوری نبود، صدرجدول بودیم، مثل برخی مربیان داد و بی داد نمی کنیم

به گزارش ذهن خاکستری، سرمربی آلومینیوم اراک اعتقاد دارد اگر اشتباهات داوری در پنج هفته گذشته رخ نمی داد این تیم صدرجدول بود.

خطیبی: اشتباهات داوری نبود، صدرجدول بودیم، مثل برخی مربیان داد و بی داد نمی کنیم

به گزارش خبرنگاران، رسول خطیبی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: فردا با تیمی بازی داریم که از لحاظ کیفیت فوتبالی یکی از خوب های ایران است و باشگاهی حرفه ای است. ما تمام بازی هایشان را بررسی کردیم و امیدوارم بازی خیلی خوبی باشد. هر دو تیم سعی می نمایند فوتبال بازی نمایند و ان شاءالله که در بتوانیم برنده بازی باشیم و با یک روحیه خوب مقابل سپاهان قرار بگیریم. ما تا اینجا با داشته هایمان توانستیم خوب کار کنیم اما اگر زود تر می آمدیم، می توانستیم بازیکنان خودمان را حفظ کنیم. با این حال از بازیکنانم راضی هستم چون با کیفیت بودیم.

او ادامه داد: ما از لحاظ زمین تمرین به مشکل خوردیم و بازی ها فشرده شد که این باعث شد از هفته هشتم عملکردمان ضعیف تر گردد. ما از لحاظ ریکاوری یکی از برترین تیم ها بودیم و سعی کردیم مصدوم ندهیم اما همان یک مصدوم هم بسیار تاثیر دارد. مساله دیگر این است که در پنج هفته گذشته از داوری ضربه خوردیم و این برای ما آزار دهنده است. این از لحاظ روحی روی بازیکنان تاثیرگذار است. ما دو بار هم نامه زدیم و اعتراض کردیم و امیدوارم داوری اشتباهات کمتری داشته باشد. امیدوارم دیگر ضربه نخوریم و داوری خوبی را ببینیم. باشگاه و مدیریت هم از این مساله بسیار ناراحت است. بدون اشتباهات داوری صدرجدول بودیم و امیدوارم دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

سرمربی آلومینیوم اراک با بیان این که همه این مسائل باعث شد در جایگاه اول یا دوم نباشیم، گفت: با این وجود جایگاهمان خوب است و در رده چهارم قرار داریم. ما تا امروز به کسی نگفته بودیم که باشگاه به کمیته داوران نامه زده است و مثل برخی مربی ها نیستیم که درباره داوری ها داد و بیداد کنیم. ان شاءالله که اتفاقی نیفتد و به نامه سوم کشیده نگردد. بعد از بازی با پدیده مفصل درباره برنامه و هدف باشگاه صحبت می کنیم تا هم مردم و هم طرفداران آگاه شوند.

او درباره غایبان تیمش اعلام کرد: ما دو بازیکن مصدوم داریم. علیرضا نقی زاده و محمود قائد رحمتی را به این علت در اختیار نداریم اما بقیه را در اختیار داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اسفند 1400 بروزرسانی: 27 اسفند 1400 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 380

به "خطیبی: اشتباهات داوری نبود، صدرجدول بودیم، مثل برخی مربیان داد و بی داد نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیبی: اشتباهات داوری نبود، صدرجدول بودیم، مثل برخی مربیان داد و بی داد نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید