مقاله: کالری ساقه طلایی یا دایجستیو چقدره؟ یک عدد بیسکویت ساقه طلایی چند کالری دارد؟

به گزارش ذهن خاکستری، بیسکویت ساقه طلایی از آرد گندم سبوس دار تهیه شده و نسبت به بیسکویت های معمولی فیبر بیشتری دارد. مواد غذایی حاوی فیبر می توانند شما را برای مدت طولانی سیر نگه داشته و از این رو جایگاه ویژه ای در رژیم های لاغری دارند. البته زیاده روی در مصرف ساقه طلایی باعث اضافه وزن می شود؛ بنابراین در صورتی که از طرفداران این بیسکویت هستید یا می خواهید به منظور لاغری این بیسکویت را به رژیم غذایی خود اضافه کنید با ما همراه باشید تا از کالری ساقه طلایی اطلاع پیدا کرده و رژیم خود را به درستی تنظیم کنید.

مقاله: کالری ساقه طلایی یا دایجستیو چقدره؟ یک عدد بیسکویت ساقه طلایی چند کالری دارد؟

همان طور که اشاره شد، هر 100 گرم بیسکویت ساقه طلایی ساده به طور میانه 423 کالری دارد. بخش عمده کالری این بیسکویت به وسیله کربوهیدرات ها به ویژه فیبر تامین می گردد؛ بنابراین مصرف میزان کمی ساقه طلایی می تواند شما را برای مدت طولانی سیر نگه دارد.

فیبر موجود در این بیسکویت ها به جذب آب کمک کرده و باعث نرم شدن مدفوع می گردد. همچنین تاثیر خوبی در هضم غذا و برطرف کردن یبوست هم دارد. با این حال، اطلاعات بیشتر در این زمینه لازم است.

برای سوزاندن 100 کالری دریافتی از این بیسکویت، می توانید فعالیت های زیر را انجام دهید.

این بیسکویت از آرد گندم سبوس دار درست شده و برخلاف بیسکویت های معمولی دیگر دارای فیبر بیشتری است. فیبر ها و مواد غذایی مصرفی ما در صورتی ک فیبر بالایی داشته باشد می تواند فرد را برای مدت بیشتری سیر نگه دارد و احساس سیری بیشتری می دهد. به همین علت ساقه طلایی از دیرباز در رژیم های لاغری مورد استفاده قرار می گرفت. همان طور که می دانید زیاده روی در مصرف هر محصول و غذایی باعث افزایش وزن می گردد و ساقه ططلایی هم از این موضوع مستثنی نیست.

منبع مقاله: کالری ساقه طلایی یا دایجستیو چقدره؟ یک عدد بیسکویت ساقه طلایی چند کالری دارد؟

انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 202

به "مقاله: کالری ساقه طلایی یا دایجستیو چقدره؟ یک عدد بیسکویت ساقه طلایی چند کالری دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: کالری ساقه طلایی یا دایجستیو چقدره؟ یک عدد بیسکویت ساقه طلایی چند کالری دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید