نصاری: عادت دارم هر 5 سال یک بار دَبل کنم، در بازی های بعدی پُست هافبک تهاجمی را به ریکانی تقدیم می کنم!

به گزارش ذهن خاکستری، هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت که به خاطر عدم حضور طالب ریکانی در میدان در پست هافبک دفاعی تیمش بازی نموده است.

نصاری: عادت دارم هر 5 سال یک بار دَبل کنم، در بازی های بعدی پُست هافبک تهاجمی را به ریکانی تقدیم می کنم!

حکیم نصاری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص رجحان تیمش برابر نساجی گفت: این بازی واقعاً برای هر دو تیم سخت بود، چون زمین چمن اصلاً شرایط خوبی نداشت، ولی خدا را شکر که سه امتیازی مهم در زمین حریف گرفتیم. در سه بازی قبلی هم این شایستگی را داشتیم که بیشتر امتیاز بگیریم و به عنوان مثال در بازی با فجرسپاسی 10 موقعیت خوب را از دست دادیم.

وی در واکنش به انتقاداتی که از کادر فنی و بازیکنان تیم صنعت نفت آبادان انجام شده بود، توضیح داد: همه ما تحت فشار بودیم و می دانستیم طرفداران هم ناراحت هستند. حتی بعد از بازی با فجر طرفداران صنعت نفت به تمرین آمده و گلایه های خود را گفتند. خدا را شکر که این بازی را بردیم و حالا از اینجا به بعد مهم است که خوب نتیجه بگیریم و روندی صعودی داشته باشیم.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که پنج سال پیش در لیگ برتر دَبل نموده بود، درباره زدن دو گل به نساجی گفت: من شب گذشته تازه یادم آمدم که پنج سال پیش دَبل کردم و جالب اینجاست که در سال 90 یعنی 10 سال پیش هم که در فولاد بودم، در بازی با تراکتور دو گل زدم. کلاً عادت دارم که هر پنج سال یک بار دَبل کنم. واقعیت این است که با زدن دو گل احساس سبکی دارم و خوشحالم که طرفداران ما از این برد شاد شدند. مهم نتیجه گرفتن تیم است و امیدوارم در بازی های بعدی هم دوباره گل بزنم.

نصاری راجع به بازی کردن در پست هافبک تهاجمی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با توجه به غیبت آقا طالب (ریکانی) که محروم بود در این پست بازی کردم، ولی در بازی های قبلی هافبک دفاعی بودم. در بازی های بعدی که کاپیتان ما برمی شود پُست هافبک تهاجمی را به ریکانی تقدیم می کنم!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 دی 1400 بروزرسانی: 4 دی 1400 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 289

به "نصاری: عادت دارم هر 5 سال یک بار دَبل کنم، در بازی های بعدی پُست هافبک تهاجمی را به ریکانی تقدیم می کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصاری: عادت دارم هر 5 سال یک بار دَبل کنم، در بازی های بعدی پُست هافبک تهاجمی را به ریکانی تقدیم می کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید