چرا سیدجلال حسینی به محل تمرین پرسپولیس نرفت؟

به گزارش ذهن خاکستری، بازیکنان تیم پرسپولیس امروز طبق برنامه در محل تمرین حاضر شدند اما آنها همان طور که پیش بینی شده بود حاضر به برگزاری تمرین نشدند.

چرا سیدجلال حسینی به محل تمرین پرسپولیس نرفت؟

درحالی که اعضای کادرفنی همگی در استادیوم حاضر شده بودند و حتی بازیکنان هم برای تمرین آماده بودند و حتی بعضی از آنها تنیس فوتبال هم انجام دادند اما به یکباره نظرشان عوض شدند و به یحیی گل محمدی اعلام کردند به علت اینکه باشگاه زیر وعده اش زده و پولی تا امروز به آنها نداده حاضر نیستند تمرین نمایند.

نکته قابل تامل اینجاست که از بین بازیکنانی که باید امروز در تمرین حاضر می شدند تنها سید جلال حسینی کاپیتان سرخپوشان در تمرین حاضر نشد و گفته می گردد حتی تماس او با بعضی بازیکنان باعث شد تا بقیه هم تصمیم بگیرند امروز تمرین نمایند. سیدجلال حسینی پیش از این هم نسبت به شرایط باشگاه در میکسدزون استادیوم آزادی گلایه نموده بود.

باشگاه پرسپولیس از ابتدای فصل جاری فقط 20 درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت نموده و در این مدت هیچ پاداشی هم به تیم تعلق نگرفته است. با توجه به بدقولی های جعفر سمیعی و مجید صدری دو مدیرعامل و سرپرست پیشین باشگاه بازیکنان دیگر نسبت به وعده های رضا درویش مدیرعامل فعلی اعتمادی ندارند.

مدیرعامل پرسپولیس به اعضای تیم اعلام نموده پیگیر پرداخت شدن مطالبات است اما اینکه این پول چه زمانی مهیا گردد هنوز معین نیست و در باشگاه پرسپولیس هم کسی جوابگوی توضیح این شرایط نیست.

منبع: فرارو
انتشار: 18 فروردین 1401 بروزرسانی: 18 فروردین 1401 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 390

به "چرا سیدجلال حسینی به محل تمرین پرسپولیس نرفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا سیدجلال حسینی به محل تمرین پرسپولیس نرفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید