3 شرط یحیی گل محمدی برای بازگشت به پرسپولیس

به گزارش ذهن خاکستری، یحیی گل محمدی به دلیل مسائل مالی باشگاه پرسپولیس روز چهارشنبه از سمت خود استعفا کرد، اما رضا درویش مدیرعامل باشگاه سرخپوشان این استعفا را نپذیرفت و روز پنجشنبه هم نزدیک به 10 درصد قرارداد اعضای تیم را پرداخت کرد، اما این پرداختی اندک هم تیم را راضی نکرد و در دو روز گذشته بازیکنان تیم حاضر به تمرین نشدند. روز گذشته هم دستیاران گل محمدی در محل تمرین حاضر شدند، اما تیم تمرین نکرد و امروز هم گل محمدی به تمرین سرخپوشان نمی رود.

3 شرط یحیی گل محمدی برای بازگشت به پرسپولیس

رضا درویش در دو روز گذشته تماس هایی با سرمربی پرسپولیس داشته تا با وی برای حل مساله صحبت کند، اما ظاهرا پیروز به صحبت با گل محمدی نشده است. به همین علت روز گذشته حسین کلانی از پیشکسوتان این تیم با گل محمدی صحبت هایی را برای بازگشت وی به تمرینات انجام داده که در این مصاحبه سرمربی سرخپوشان اعلام کرده برای بازگشت به تمرینات سه شرط دارد.

اول اینکه پرداختی های باشگاه تا 50 درصد برسد، دوم باشگاه زمین تمرین مناسب برایشان در نظر بگیرد و سوم برای جابجایی بودجه لازم تامین شود. او به کلانی گفته اگر تا دوشنبه هفته پیش رو این شرایط فراهم شود در تمرینات حاضر می شود.

از آن سو هم ظاهرا درویش مدام در حال رایزنی است تا مسائل مالی تیم را برطرف کند. این در شرایطی است که سایر باشگاه ها در حال رایزنی برای جذب بازیکنان مورد نیازشان هستند و روز گذشته هم علیرضا کوشکی بازیکن پیکان که جزو گزینه های گل محمدی برای نیم فصل بود راهی فولاد شد.

پیش از این باشگاه پیکان در جواب به پرسپولیس برای جذب این بازیکن خواهان 6 میلیارد تومان پول رضایتنامه شده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 20 اسفند 1400 بروزرسانی: 20 اسفند 1400 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 372

به "3 شرط یحیی گل محمدی برای بازگشت به پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 شرط یحیی گل محمدی برای بازگشت به پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید