متولدین این ماه ازدواجی نیستند !

به گزارش ذهن خاکستری، این روزها بعضی از انسان ها علاقه ای به ازدواج ندارند و می خواهند برای همواره مجرد بمانند. تمایل به ازدواج در افراد به ماه تولد آنها هم بستگی دارد.

متولدین این ماه ازدواجی نیستند !

متولدین هر ماه ویژگی های خاص رفتاری خود را دارند. برخی از ویژگی ها در بین متولدین ماه های سال مشترک است. انواع طالع بینی برای متولدین هر ماه از سال وجود دارد. متولدین برخی از ماه های سال میل به ازدواج دارند. در ادامه خواهید دانست که متولدین چه ماه هایی به ازدواج راغب ترند.

این روزها برخی از انسان ها علاقه ای به ازدواج ندارند و میخواهند برای همواره مجرد بمانند. تمایل به ازدوج در افراد به ماه تولد آن ها هم بستگی دارد.

متولدین ماه هایی که تمایل کمتری برای ازدواج دارند

این روزها همه در پی ازدواج نمی فرایند و برخی ترجیح می دهند که برای همواره مجرد باشند ، زیرا احساس می نمایند در مجردی شرایط بهتری دارند و در نتیجه خیلی تمایلی به همسر نشان نمی دهند. در این قسمت از نمناک به شما معرفی می کنیم که افراد کدام ماه کم تر تمایل به ازدواج دارند یا به اصطلاح ازدواجی نیستند. البته طبق روال مطالب این چنینی باز هم یادآور میشویم که تمامی این موارد بر اساس طالع بینی چینی و هندی است که در اصل بیشتر جنبه تفریح دارند.

شهریور

یکی از ماه هایی که خیلی تمایل به ازدواج ندارد، شهریور است. شهریور ماهی ها خیلی رمانتیک نیستند. آن ها هر چیز را در زندگی به انتخاب خودشان انجام می دهند و تحت تاثیر دیگران قرار نمی گیرند و همین باعث می گردد که مجرد باشند. آن ها در کل خیلی به مسائل عشقی اهمیت نمی دهند.

فروردین

فروردین ماهی ها افراد با انگیزه ای هستند. دوست دارند که محبت بگیرند و ابراز محبت نمایند اما در خصوص ازدواج خیلی به خودشان سخت نمی گیرند و فکر می نمایند که اگر مجرد هم بمانند، اتفاق خاصی نمی افتد و خیلی خودشان را درگیر تعهد نمی نمایند.

آبان

آبان ماهی ها تنها زمانی ازدواج می نمایند که کاملاً به طرف مقابل شناخت داشته باشند و مطمئن باشند که در کنار هم خوشبخت می شوند. در غیر این صورت حاضر به ازدواج نیستند و تصمیم می گیرند که تنها باشند، تا این که بخواهند درگیر رابطه عاشقانه با شخص مقابل شوند.

خرداد

خرداد ماهی ها همواره در کوشش و جنب و جوش هستند. دوست دارند چیز های جدیدی را یاد بگیرند. کارهای هیجان انگیز به انجام برسانند اما ازدواج را خیلی ملاک و معیار اصلی خودشان نمی دانند و اگر هم مجرد بمانند، با این مسئله مسئله ای ندارند.

بهمن

بهمن ماهی ها خیلی در پی چالش نیستند و دوست دارند که زندگی آرام و طبیعی خودشان را پیش ببرند. در نتیجه اهل تعهد دادن و ازدواج کردن نیستند. آزادی خود را با هیچ چیز عوض نمی نمایند و سعی دارند که برای خودشان زندگی نمایند.

آذر

آذر ماهی ها افراد پر انرژی، خلاق و بشاشی هستند اما متاسفانه جزء افرادی هستند که به راحتی تن به ازدواج نمی دهند، زیرا عقیده دارند که ازدواج باعث می گردد تا روتین زندگی شان تغییر کند. به خاطر همین ترجیح می دهند که برای همواره مجرد بمانند تا زیر بارِ تعهد بفرایند.

منبع : پاتوق آنلاین

منبع: رکنا
انتشار: 18 اسفند 1400 بروزرسانی: 18 اسفند 1400 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 369

به "متولدین این ماه ازدواجی نیستند !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متولدین این ماه ازدواجی نیستند !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید