مقاله: چیزهایی که ممکن است در مورد موزه زیست کره مونترال ندانید

به گزارش ذهن خاکستری، فضای داخلی نمایشگاهی موزه زیست کره مونترال را معمارانی از شرکت گلدن متاک (Golden Metak Productions) طراحی کردند. بازدیدنمایندگان به 4 پلت فورم موضوعی که در 7 بخش تقسیم شده اند، دسترسی دارند. ساختمان به طور کلی 37 متر پله برقی دارد که در آن موقع طولانی ترین پله برقی ساخته شده بود.

مقاله: چیزهایی که ممکن است در مورد موزه زیست کره مونترال ندانید

در ماه آگوست سال 1990، سازمان محیط زیست کانادا، این بنا را 17.5 میلیون دلار خریداری کرد تا بتواند آن را به موزه ای تبدیل کند که زیست بوم آبی منطقه ها دریاچه لارنتیان و رودخانه سنت لارنس را به نمایش بگذارد. این موزه در سال 1995 به اسم یک موزه آب افتتاح شد و مجموعه ای از سازه های محصور به وسیله اریک گاتیر (Éric Gauthier) در داخل اسکلت فولادی اصلی طراحی شد.

برگردیم به سال 1977، تقریبا یک سال بعد از آن که آتشی که در خصوص آن صحبت کردیم، قسمت های زیادی از این موزه را از بین برد. در آن موقع، مدیران این مجموعه تصمیم گرفتند که این قاب فلزی بزرگ را به یک زمین بازی عجیب و غریب برای بچه ها تبدیل نمایند. حتی تصمیم گرفتند که اگر طرح زمین بازی به خاتمه نرسید، این موزه به یک باغ تراس دار بزرگ تفریحی و یا یک تئاتر فضای باز تبدیل شود. اما بعد از اینکه طرح اصلی این پروژه ریخته شد، قیمتی که برای این تغییر کاربری احتیاج بود حدود 2 میلیون دلار تخمین زده شد و متاسفانه یا خوشبختانه به قدری مقرون به صرفه نبود که در آن موقع، شهرداری بتواند روی همچین پروژه ای بگذارد.

منبع مقاله: چیزهایی که ممکن است در مورد موزه زیست کره مونترال ندانید

انتشار: 11 آبان 1400 بروزرسانی: 11 آبان 1400 گردآورنده: greymind.ir شناسه مطلب: 235

به "مقاله: چیزهایی که ممکن است در مورد موزه زیست کره مونترال ندانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: چیزهایی که ممکن است در مورد موزه زیست کره مونترال ندانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید