سینما

جزییات اولین طلاق سحر قریشی در 17 سالگی!

خبرنگاران: ریحانه پارسا پستی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که مورد توجه

26 شهریور 1400

سیامک اطلسی و بازی در سریالی درباره کرونا

سیامک اطلسی با ابراز نگرانی از آمار فوتی های ویروس کرونا، از دشواری های کار در عرصه دوبله و تلویزیون در این شرایط سخن می گوید.

11 شهریور 1400

5 تله ذهنی که انگیزه تان را نابود می نماید

برای هر یک از ما زندگی پیروز معنای متفاوت اما مفهوم مشترکی وجود دارد. در اینجا با تله هایی آشنا می شوید که ممکن است شما را از هدفتان دور کند.

7 شهریور 1400

فیلمی جنجالی که دمبله را به دردسر انداخت

مهاجم فرانسوی بارسلونا دست به اقدامی زده که او را حسابی به دردسر انداخته است.

17 مرداد 1400

صالحی امیری: کاروان ایران با دو هویت قهرمانی و فرهنگی راهی المپیک می شود

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: جزو افتخارات این دوره این است که کاروان ایران با دو هویت قهرمانی و فرهنگی راهی المپیک 2020 توکیو خواهد شد.

12 مرداد 1400

اولین هفته تابستان و فیلم های سینمایی

خبرگزاری خبرنگاران- اسامی فیلم های سینمایی اولین هفته تابستان پنج شنبه 3 تیر برای نمایش از تلویزیون اعلام شد.

11 مرداد 1400

علی مرادخانی به کما رفت

علی مرادخانی، معاون سابق هنری که حدود یک ماه پیش به ویروس کرونا مبتلا و به مدت سه هفته در بیمارستان بستری شده بود، چند روز پیش به دلیل عوارض ناشی از بیماری کووید-19 بار دیگر در بیمارستان بستری شد و امروز به کما رفته است.

16 تیر 1400

چرا رونالدو کوکا کولا را کنار زد؟

ما خواهیم دید که پسرم یک روز بازیکن فوق العاده ای خواهد شد ولی در حال حاضر او بهترین نیست زیرا کوکاکولا می نوشد و سیب زمینی سرخ کرده می خورد. او می داند که من از این چیزها بدم می آید ولی باز هم انجام می دهد.

15 تیر 1400

کارگردان فیلم محبوب زندان زنان اثری جدید ساخت

سینما دیلی/ منیژه حکمت ساخت ششمین فیلم بلند سینمایی اش را به خاتمه رساند. این فیلم با نام 19 در سکوت خبری جلوی دوربین رفته و این روزها با خاتمه مراحل فنی برای صدور پروانه نمایش به وزارت ارشاد ارائه شد. این فیلم به تهیه کنندگی منیژه حکمت و مهشید آهنگرانی...

30 خرداد 1400

آمادگی ذهنی هم به اندازه آمادگی بدنی مهم است، مجیدی حواسش هست

به گزارش خبرنگاران، آبی پوشان تهران دیدارهای خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را با رویارویی برابر الاهلی عربستان از اولین دقایق بامداد روز آدینه شروع می نماید و کارشناسان و پیشکسوتان در مورد حضور آنها در این رقابتها نظرات متفاوتی دارند.

4 خرداد 1400

افزایش حقوق بازنشستگان؛ کم یا کافی؟

به گزارش خبرنگاران، قیمت کالاها به قدری بالا رفته که به هیچ وجه نمی توان با این درآمد های پایه ای که در حال حاضر در نظر گرفته شده است، یک زندگی معمولی را گذراند.

3 خرداد 1400

راهیابی کارواش به جشنواره فیلم های کردی لندن

خبرگزاری خبرنگاران- فیلم مستند کارواش به کارگردانی محسن سخا و محصول شبکه مستند به بخش مسابقه دوازدهمین دوره جشنواره فیلم های کُردی لندن راه یافت.

3 خرداد 1400